Брусок

Брусок - це дуже поширений вид пиломатеріалу. Його одержують при первинній обробці деревини.

Товщина бруска не перевищує 50 мм, а ширина не більше подвійної товщини. (Якщо розміри перевищують дані величини, то це вже брус.)

Брусок звичайно розпилюють з двох або чотирьох боків для надання йому квадратної або прямокутної форми.

Брусок буває обрізний і струганий. Обрізний брусок виробляється в основному з сосни або ялини і використовується для міжкімнатних перегородок, оздоблення фасадів і т. п. Його розміри — 25х40, 30х50, 40х50, 50х50 мм і довжина від 1 до 6 м.

Струганий брусок використовують для каркасів та решетування, його обробляють з чотирьох боків.

У залежності від призначення пропонується брусок звичайної вологості або висушений в сушильних камерах, з вологістю не більше 12%.

Коли є ймовірність виникнення деформацій, викликаних вологістю, використовується брусок природної (звичайної) вологості, виготовлений з просочених смолою хвойних порід дерев. Такий матеріал використовують для обрешітки стель і стін, лаг для підлоги, несучих конструкцій будівель.

Сухий брусок більше застосовують для виготовлення меблів, дверей та інших виробів з дерева.

Брусок дерев'яний буває з різних порід деревини (хвойних і листяних). З хвойних порід найбільше застосовуються сосна, кедр, ялиця, ялина, з листяних - дуб, бук, осика, береза, ясен. Найміцніший - брусок з модрини.

Щоб захистити матеріал від гниття та продовжити термін його служби, перед використанням його обробляють антисептиками та іншими біозахисними засобами.

Наша компанія пропонує якісний пиломатеріал за приємними цінами у Києві та по всій Україні.

Телефонуйте, ми завжди вам раді!