Брус великих перетинів, вологість 14-18%

1-2-3 с. 1870.00 грн
калібрований 1-2-3 с. від 3500.00

Сухий брус – це високий рівень будівельних технологій.

Експорт пиломатеріалів сухих, соснових (8-10%). $ 230.00 – FCA, у Василькові. Сортність – мікс 1,2,3,4. Не припускається червоточина, синява й гниль. Навантаження в 40-футовий контейнер – 52м3.

Брус сухий

Насамперед визначимо, що таке брус. Це обрізна з 4-х боків дошка, але його (бруса) ширина не перевищує подвійної товщини. Тобто брус має в перетині прямокутну або квадратну форму. Найчастіше брус застосовується як самостійний будівельний матеріал. Сухий брус – це, відповідно, брус, який пройшов попередню камерну сушку перед використанням або продажем. Зазвичай вологість будь-якого сушеного пиломатеріалу не перевищує 12%.

Деревину піддають камерній сушці, щоб уникнути деформації в процесі атмосферної сушки або розтріскування деревини через нерівномірне висихання. Крім того, сухому брусу притаманний набагато менший відсоток усадки, ніж брусу природної вологості.

Залежно від перетину, сухий брус може застосовуватися для будівництва як маленьких будівель тимчасового використання (альтанка, дитячий будиночок), так і для повноцінних будинків і котеджів.

У 21 столітті все більшого поширення набувають будинки з екологічно чистих матеріалів. Саме цим обумовлений постійно зростаючий попит на сухий брус. Як відомо, попит народжує пропозицію. Тому дуже важливо серед безлічі виробників і продавців вибрати надійного і сумлінного. Неякісний матеріал може стати причиною скорочення служби вашої будівлі вдвічі або навіть втричі.

Довіряйте тільки тим компаніям, які давно зарекомендували себе на ринку пиломатеріалів. Широкий асортимент пропонованої продукції також може бути ознакою доброго виробника. Великий вибір продукції та високі стандарти якості по кожній позиції нашого прайса – ось наша візитка. Шпали дерев’яні свежепіленние 1150 грн/М3

Дізнайтеся більше про пиломатеріали перейти до рубрикатора