Можна багато говорити про особливості цього матеріалу, однак я наведу декілька найбільш яскравих властивостей блок-хаусу:

1. Мала питома вага — можливість монтажу конструкції без використання важкої техніки, підіймачів та ін.

2. Естетичність — обробка блок-хаусом надасть вашому приміщенню або зовнішній поверхні стіни гармонійне поєднання краси, слилю та екологічності.

3. Перевагою є те, що монтаж можна виконувати в стислий термін та із застосуванням мінімальної кількості робочої ланки.

4. Даний матеріал має природнє походження, що є добрим показником у разі схильності організму до алергічних реакцій. За умови вірно підібраного комплексу робіт та матеріалів роботи можна виконати без застосування шкідливих хімічних речовин.

 

Даний матеріал має високі теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. З ціллю поліпшення експлуатаційних властивостей блок-хаусу застосовують вітрозахисні та парозахисні бар’єри.

Вибір товщини та ширини дошки блок-хаусу залежить від того, де саме планується використання цього матеріалу — для зовнішніх робіт чи для внутрішньої обробки.

Основні правила монтажу схожі на технологію монтажу дерев’яної вагонки. Монтаж блок-хаусу рекомендовано здійснювати в суху погоду.

Перед монтежем блок-хаусу рекомендовано провести обробку всіх опорних елементів каркасу біо- та вогнезахисниками. При виборі типу обробки необхідно враховувати час їх висихання. Після цього можна починати безпосередньо монтаж.