Якщо блок-хаус планується застосувати для внутрішнього оздоблення приміщення, його рекомендується перед монтажем залишити на кілька днів всередині цього приміщення для акліматизації та набуття необхідного рівня вологості.

При обшивці внутрішніх стін приміщення дошки блок-хаусу можна монтувати як горизонтально, так і вертикально, в залежності від інтер’єру і задумки дизайнера. При обробці внутрішніх приміщень утеплення стін не здійснюється, тому на поверхню, де монтується блок-хаус, кріпимо шар рулонної гідроізоляції. Матеріал кріпимо внапусток на 100 мм. Далі монтуємо решетування, в процесі монтажу перевіряємо горизонтальний і вертикальний рівні.

На решетування кріпимо блок-хаус. Монтаж можна робити, починаючи зверху або знизу. При монтажі першої дошки необхідно залишити зазор 50 мм зверху і знизу для вентиляції внутрішнього простору та збереження там сприятливого клімату. Кріпимо дошки кріпильним елементом до кожного бруска решетування. При монтажі блок-хаусу вертикально крок кріпильного елементу становить 600 мм.

Важливо застосовувати паро-гідро-бар’єр, щоб захистити матеріал від конденсату, який в свою чергу може призвести до загнивання. Останні дошки встановлюємо за допомогою розпираючих клинів. Після закінчення монтажу дошок блок-хаусу можна покрити їх лаком або пропиткою. У цьому випадку наноситься один шар матеріалу, після чого дошку шліфують, щоб прибрати ворсинки і шорсткості. Далі її знову покривають 1-2 шарами оздоблювального матеріалу.

Хочу звернути увагу на те, що шар лако-фарбового покриття рекомендовано оновлювати кожні 5 років. Якщо використовувати покриття тієї ж марки, то можна його наносити після легкого шліфування поверхні. Але у разі, якщо ви замінюєте вид покриття, необхідно повністю зняти попередній шар покриття і нанести новий відповідно з технологічними вимогами. Проте іноді поверхню залишають непофарбованою, щоб підкреслити природну структуру дерева.