Акція!!! Ціна на вхідні масивні дерев’яні двері з сосни – 595,00 грн *

розмір 0,9х2,0м

* Ціна за одне полотно без дверної коробки, фурнітури, доставки, монтажу, лакофарбових матеріалів і малярських робіт.

Ми пропонуємо кращу ціну в місті.

А також весь сервіс (комплектація, фарбування, доставка, установка)

Читайте про самостійний монтаж дверей

На сучасному ринку представлена величезна кількість різноманітних дверних конструкцій, що відрізняються одна від одної і мають свої недоліки й переваги. Кожен виробник, використовуючи різного роду технології та найкращі матеріали прагне створити неперевершений дизайн виробу й оснастити його найбільш якісною фурнітурою, аби здобути свого клієнта.

Останнім часом все більшою популярністю користуються двері з масиву різних порід дерев. І це не дивно, адже людство доволі втомилося від оточуючих нас скрізь синтетичних матеріалів. У своїй оселі, де ми проводимо більшу частину життя, хочеться використовувати екологічно чистий, натуральний матеріал, який виглядає природньо. Протягом років навіть найсучасніші технології не змогли знищити в людині прагнення жити в здоровій енергетиці і милуватися неповторною красою дерева.

Розрізняють дві техніки виготовлення дверей з масиву: дешевша і менш елітна – з клеєного масиву і традиційна – з цільної частини дерева.

Схема виготовлення дверей з клеєного масиву простіша, однак при такому виробництві виходить виріб з не зовсім рівномірним відтінком, що негативно позначається на зовнішньому вигляді виробу – він не має тієї природності, яку так цінують в дверях з масиву. Щодо терміну служби виробу, то він, по суті, не залежить від типу виробництва, але залежить від того, наскільки ретельно виробник дотримав усі норми виробництва при виготовленні дверей.

Найбільш важливим моментом у виробництві дверей з масиву є підготовка сировини. Адже деревина, яка в подальшому буде використовуватися для виробництва, повинна бути ретельно висушена протягом певного часу. Якщо виробник використовуватиме погано висушений матеріал, це призведе до різного роду деформацій та тріщин, що вкрай неприйнято для настільки недешевого виробу.

Крім того, на зовнішній вигляд дверей істотно впливає фінішне покриття, в якості якого використовують різні лакофарбові склади. Окрім благотворного впливу на зовнішній вигляд виробу вони також суттєво підвищують його вологостійкість. Перед нанесенням на двері шару складу їх потрібно ретельно відшліфувати. У результаті повинно бути нанесено не менш, ніж три шари лаку.

Незважаючи на те, що двері підлягають такій ретельній обробці, вони потребують належного догляду в процесі експлуатації. Вологість у приміщенні повинна бути не нижче 40% і не вище 60%. Для чищення застосовуйте тільки спеціальні засоби, які продаються в спеціалізованих магазинах.