Часто буває так, що довжина стіни набагато перевищує довжину дошки блок-хаусу. У цьому випадку дошку з’єднують по довжині.

1. Стикування дошок по довжині встик за допомогою підрізування.

Даний тип з’єднання гарно виглядає. Однак процес з’єднання досить трудомісткий. Поєднання здійснюється шляхом запилювания торців дошок блок-хаусу, що з’єднуються під кут 45 ° і подальшим з’єднанням двох дошок по довжині.

2. Стикування дошок із застосуванням стикувальної планки.

Планка виробляється тією самою фірмою, що виробляє блок-хаус. Призначення цієї планки – перекрити місце з’єднання двох дошок по довжині.

У процесі монтажу блок-хаусу необхідно перевіряти рівень по горизонталі і вертикалі через кожні 10 дошок.

Кріплення блок-хаусу до стіни здійснюється за допомогою решетування. Решетування – це система дерев’яних струганих брусків, встановлених на певній розрахованій відстані один від одного, що встановлюються на проектній площині.

Головна вимога при монтажі – це кріплення блок-хаусу шипом вгору, що в свою чергу дозволяє уникнути скупчення вологи і конденсату в пазі блок-хаусу. Решетування встановлюється за допомогою повісу та рівня. Перетин решетування підбирається згідно з розрахунком, залежно від розмірів дошки блок-хаусу. Середньостатистичні розміри перетину обрешітки – від 25 до 50 мм. Встановлюються з кроком 500-600 мм по периметру приміщення. Крок приймається кратним за шириною теплоізоляційного шару, але не більше 700 мм.

В процесі монтажу дошки потрібно встановлювати не дуже щільно, аби виключити додаткові деформації при сезонних коливаннях вологості.

Іноді, щоб підкреслити індивідуальність і закрити щілини, що з’явилися в процесі монтажу, використовують декоративний джут. Використання декоративного джуту може в деякій мірі підвищити властивості тепло- та звукоізоляції.