Кріпильним елементом можуть бути як цвяхи, так і саморізи, кляймера.

Часто кріплення цвяхами псує естетичний вигляд облицьованої стіни. Тому з’явився такий вид кріплення як кляймер. Кляймер – це скоба, що виконує функцію утримувача і використовується для кріплення вагонки і стінових панелей.

Рекомендується використовувати кріпильні елементи з оцинкованим або мідним покриттям для запобігання патьоків іржі на деревині після монтажу.

Однак при виборі кріпильного елементу слід враховувати товщину блок-хауса. При товщині блок-хаусу до 21мм можна використовувати кріплення на цвяхи, які забивають в пази, або на кляймери. При товщині блок-хаусу більше 21мм рекомендовано використовувати кріплення на саморізах. Кріплення проводиться «у потай» збоку шипа, у попередньо просвердлений отвір в дошці під кутом 45 °. Кріплення на саморізах є пріоритетним, оскільки при деформаційних зусиллях матеріал не розхитується і не кришиться.

Якщо блок-хаус має товщину більше 50мм, для більш надійного результату можна робити кріплення наступним чином: просвердлюємо 2 некрізних отвори ближче до шіпу і пазу, а потім кріпимо дошку до обрешітки саморізами, втоплюючи голівки саморізів. Голівки саморізів закриваються дерев’яними пробками, які надалі шліфуються і декоруються під оброблювану поверхню. Таке кріплення називається кріпення шкантами.