Окрема тема – це стикування кутів блок-хаусу. Є декілька основних способів стикування кутів:<.p>

1. Стикування шляхом запила кожного окремого елемента під угол 45 °

При даному способі стикування слід врахувати, що в процесі експлуатації, під впливом погодних умов кути можуть розходитися до 2-5 мм. Тому підрізування має бути якісним і проводитися деже ретельно.

При облицюванні у внутрішніх приміщеннях, щоб стики кутів були менш помітні, можна застосовувати різні шпаклівки й замазки для дерева. Але треба також враховувати, що щілини для замазування не повинні перевищувати 4-5 мм. Інакше вигляд буде не естетичним, і в процесі експлуатації такі шви можуть випадати.

2. Стикування із застосуванням зовнішнього і внутрішнього куточка

При даному виді кріплення у внутрішній кут, прикриваючи місце стикування дошки блок-хаусу, вставляється заздалегідь підготовлений дерев’яний куточок. Те саме робимо при влаштуванні зовнішнього кута. Цей спосіб має свої переваги, оскільки при вологісних перепадах природні деформації деревини не так помітні, адже місця з’єднання кута закриті від очей спостерігача. Крім того, накладний кут менше піддається деформаціям, ніж дошка блок-хаусу.

Куточки бувають різні за розміром полки, товщиною та зовнішнім виглядом. Зовнішні куточки можуть мати різну різьблену структуру і використовуватися для додаткового оформлення інтер’єру. Куточки можуть бути виконані з підручного матеріалу, як от стругані дошки або дошка-імітація бруса. Також застосовується «гантель» або стельовий плінтус. Це фігурна планка, що встановлюється в місці стику стелі і стіни. Вона дозволяє сховати деякі нерівності конструкції.

3. Стикування за допомогою струганого брусу

Цей метод простий у виконанні. Для стикування кутів застосовується брус, який встановлюють безпосередньо в кут, і до якого потім примикатимуть дошки блок-хаусу. Брус може бути як струганий, так і з додатковою художньою задумкою.

При застосуванні даного виду стикування кутів можна здійснити унікальні дизайнерські рішення, використовуючи деревину різної структури, забарвлення і породи.

4. Стикування кутів за допомогою підготовленого шаблону

Проводиться шляхом випилювання кожної дошки блок-хаусу за шаблоном та подальшому підігнанні і стикуванні елементів один до одного. Даний спосіб трудомісткий, однак кінцевий результат органічно виглядає в інтер’єрі.

При цьому методі треба враховувати те, що при монтажі дошки блок-хаусу необхідно робити зсув на ½ дошки відносно одна одної. Таким чином ми домагаємося того, що інтер’єр приміщення повністю імітує кладку оциліндрованим брусом.