Блокхауз монтаж

Встановлення стельових плінтусів

Вибір стельового плінтуса «гантелі» на даний момент вельми великий за своїми формами та розмірами. Встановлений стельовий плінтус надає поверхні завершений вигляд. Також допомогою цієї деталі можна приховати деякі нерівності стелі або стіни та технологічні шви з'єднання стелі і стіни. Дерев'яні гантелі легко монтуються і піддаються обробці. Встановлюються гантелі по завершенню всіх робіт, пов'язаних із облицюванням стін, а також після повної підготовки стін до фарбування або покриття лаком.

Облицювання стелі блок-хаусом

У наш час великої уваги надають екологічно чистим матеріалам. Зазвичай людина, яка вирішила будувати будинок з дерева, віддає перевагу оздоблювальним матеріалам також з дерева. Стеля, виконана з елементів дерева не є щось нове. Це, скоріше, те добре та корисне, що ми винесли з багаторічного досвіду наших дідів. Стеля може бути виконана з вагонки, імітації бруса, блок-хаусу. У цій статті я розгляну тему монтажу стелі з блок-хаусу. Основні принципи технології монтажу стелі такі самі, як і монтажу блок-хаусу на стіни.

З'єднання блок-хаусу по довжині

Часто буває так, що довжина стіни набагато перевищує довжину дошки блок-хаусу. У цьому випадку дошку з'єднують по довжині.

1. Стикування дошок по довжині встик за допомогою підрізування.

Даний тип з'єднання гарно виглядає. Однак процес з'єднання досить трудомісткий. Поєднання здійснюється шляхом запилювания торців дошок блок-хаусу, що з'єднуються під кут 45 ° і подальшим з'єднанням двох дошок по довжині.

2. Стикування дошок із застосуванням стикувальної планки.

Стикування кутів блок-хаусу

Окрема тема - це стикування кутів блок-хаусу. Є декілька основних способів стикування кутів:<.p>

1. Стикування шляхом запила кожного окремого елемента під угол 45 °

Способи кріплення блок-хаусу та види кріпильних елементів

Кріпильним елементом можуть бути як цвяхи, так і саморізи, кляймера.

Часто кріплення цвяхами псує естетичний вигляд облицьованої стіни. Тому з'явився такий вид кріплення як кляймер. Кляймер - це скоба, що виконує функцію утримувача і використовується для кріплення вагонки і стінових панелей.

Подписка на RSS - Блокхауз монтаж