Дошка підлоги

Вибираємо якісну дошку підлоги

Оскільки дошка підлоги циклюється, шліфується, а потім ще й чимось покривається, то навіть якщо ви трохи помилилися при виборі дошки, огріхи можна буде виправити (хіба що за складності в роботі доведеться доплатити). Зазвичай таке стається, коли купується дошка підлоги третього сорту.

Капітальний ремонт дощатих підлог

Капітально - це значить повністю розібрати підлогу, викинути згнилі лаги і дошки і замінити їх якісним матеріалом. Доречно водночас зробити тепло- і звукоізоляцію. Для цього потрібно придбати необхідну кількість дошок, брусів для лаг, утеплювача. Прибравши сміття, можна починати.

Косметичний ремонт дерев'яної підлоги

При правильному догляді і належній якості дерев'яної дошки для підлоги, а також за умови нормальної вологості в приміщенні, термін служби дерев'яної підлоги може бути дуже тривалим. Тому, якщо дерев'яна підлога гниє, у ній утворюються щілини, вона піддається нападу шкідників - знайте: її можна і слід ремонтувати.

Обираємо матеріал для покриття підлоги

Вибір матеріалу для покриття дерев’яноі підлоги в першу чергу залежить від Ваших особистих уподобань і вимог до підлоги з точки зору естетики, екологічності, швидкості монтажу і, звичайно, вартості.

Починаючи монтаж підлоги, слід враховувати, що вологість повітря у приміщенні, де проводяться роботи не повинна перевищувати 60%, а температура не має бути нижче, ніж + 8 °C.

Вологість деревини не повинна перевищувати 12%.

Правила вибору дерева для дерев’яноі підлоги

Для того щоб Ваша дерев’яна підлога служила довго, важливо використовувати якісний матеріал та технологію монтажу. Під час вибору дерева враховуйте наступне:

Дерев’яна підлога

Протягом багатьох століть натуральна деревина була й залишається одним із тих матеріалів, які найчастіш використовують у будівництві.

Деревина – це, насамперед, екологічний матеріал. Вона відрізняється оптимальним співвідношенням якісних та естетичних властивостей, що й утримує її на піку популярності й попиту. Деревина дарує не тільки тепло і затишок мешканцям оселі, але також сприяє природному повітрообміну й відмінному мікроклімату в приміщеннях будь-якого призначення.

Дошка підлоги

Плануєте зупинити свій вибір на дошці підлоги? Дізнайтеся всі "За" і "Проти" дошки для підлоги.

Подписка на RSS - Дошка підлоги