Монтажна рейка

Рейковий каркас для обшивання листами сухої штукатурки

Рейка з сосни - універсальний будівельний матеріал, який широко використовується в будівництві, ремонті та виготовленні меблів. Соснова рейка прекрасно підходить для встановлення каркасів та систем кріплення.

Отже, щоб виготовити каркас, приготуємо соснову рейку товщиною 20-25 мм. Рейки шириною 80 мм встановлюють у місцях стиків облицювальних листів сухої штукатурки (гипсокартона) так, щоб стики розташовувалися точно по осі рейки. Для проміжного кріплення застосовують рейки шириною 45-50 мм.

Рейка з сосни

Що таке дерев'яна рейка? По суті, це один з видів тонкої обрізної дошки.

Рейка, що виготовлена з сосни, після сушіння набуває характеристики, які роблять її незамінною в будівництві та виготовленні меблів. Ці властивості виріб зберігає протягом усього терміну служби, а саме: міцність, природну красу і екологічність. Матеріал легкий і зручний у використанні. Цей ряд переваг рейки довершує досить низька ціна.

Монтажна рейка

Дерев'яна монтажна рейка - це вид пиломатеріалу, який використовується для монтажу і кріплення виробів з різних матеріалів (дерево, пластик) до поверхні стелі, стін і т. п. Вона являє собою каркасну планку і виробляється з різних порід деревини, найчастіше з сосни. З її допомогою кріпляться блок-хаус, імітація бруса, вагонка, покрівельні покриття та інші матеріали для зовнішнього і внутрішнього оздоблювання квартир і будинків.

Характеристики і застосування дерев'яної рейки

Сьогодні, як і завжди, практично неможливо уявити собі оселю, в якій не було б жодного елемента з дерева. Причина популярності цього матеріалу полягає в тому, що вироби з нього відмінно виглядають, благотворно впливають на здоров'я людей, створюють особливий антураж.

Сучасне будівництво не обходиться без застосування брусів, рейок та інших пиломатеріалів, яким притаманні високі характеристики міцності та естетичні властивості. Найбільш це стосується виробів, виготовлених з модрини або липи.

Подписка на RSS - Монтажна рейка