Погонажні вироби

Імітація бруса: застосування і переваги

Під час зведення будинку рано чи пізно стає питання оздоблення внутрішніх стін та фасаду. Якщо вибирати між штучними і натуральними матеріалами, то, звичайно, краще віддати перевагу натуральним. Прекрасно себе зарекомендував такий матеріал як імітація бруса.

Класифікація та фізичні властивості імітації бруса

Імітація бруса виробляється з різних видів деревини, але в найбільшому попиті сосна і модрина. Матеріал має всі якості, що властиві виробам з натуральної деревини. Промислове виробництво, сушіння та обробка у відповідності до всіх норм і стандартів, відсутність потреби в подальшій обробці - саме так виготовляється імітація бруса.

На зворотньому боці виконані пропили для циркуляції повітря. Поверхня гладка, всі лінії і пази ідеальні. Якщо деревина оброблена правильно, виробники дають на матеріал гарантію від 15 до 20 років.

Як вибрати вагонку

Отже, ви зупинилися на дерев'яній вагонці як на матеріалі для оздоблення внутрішніх або зовнішніх стін вашого будинку, дачі, лазні. Можливо, ви вирішили використовувати вагонку для підшиву або облицювання фронтонів. Не будемо зупинятися на цільовому застосуванні облицювальної дошки. Візьмемо лише за константу, що ви вирішили працювати саме з дерев'яною вагонкою.

Дошка підлоги

Плануєте зупинити свій вибір на дошці підлоги? Дізнайтеся всі "За" і "Проти" дошки для підлоги.

Вагонка дерев'яна

Величезна кількість переваг робить вагонку дуже популярною серед людей з різним рівнем достатку та різними естетичними уподобаннями. Вона дуже доречно виглядає в найрізноманітніших обстановках, починаючи із звичайних залізничних вагонів і закінчуючи приміщеннями, які оформлені в оригінальних сучасних стилях.

Дошка обшивальна

Дошка обшивальна або імітація брусу має особливий профіль, який зовні нагадує брус. Служить як вітрова дошка при обшивці даху або просто імітує стіну з бруса (фальш-брус). Використовується в основному для зовнішнього оздоблювання.

Блок-хауз

Блок-хаус - це вид обшивної дошки або вагонки з лицьовою поверхнею «під оциліндровану колоду», що має специфічне кріплення, притаманне вагонці – шип / паз.

Блок-хаус використовується як оздоблювальний матеріал всередині і зовні приміщень.

У чому полягають переваги блок-хауса? Це матеріал:

Подписка на RSS - Погонажні вироби