Імітація бруса

Імітація бруса: застосування і переваги

Під час зведення будинку рано чи пізно стає питання оздоблення внутрішніх стін та фасаду. Якщо вибирати між штучними і натуральними матеріалами, то, звичайно, краще віддати перевагу натуральним. Прекрасно себе зарекомендував такий матеріал як імітація бруса.

Класифікація та фізичні властивості імітації бруса

Імітація бруса виробляється з різних видів деревини, але в найбільшому попиті сосна і модрина. Матеріал має всі якості, що властиві виробам з натуральної деревини. Промислове виробництво, сушіння та обробка у відповідності до всіх норм і стандартів, відсутність потреби в подальшій обробці - саме так виготовляється імітація бруса.

На зворотньому боці виконані пропили для циркуляції повітря. Поверхня гладка, всі лінії і пази ідеальні. Якщо деревина оброблена правильно, виробники дають на матеріал гарантію від 15 до 20 років.

Дошка обшивальна

Дошка обшивальна або імітація брусу має особливий профіль, який зовні нагадує брус. Служить як вітрова дошка при обшивці даху або просто імітує стіну з бруса (фальш-брус). Використовується в основному для зовнішнього оздоблювання.

Подписка на RSS - Імітація бруса