Сьогодні, як і завжди, практично неможливо уявити собі оселю, в якій не було б жодного елемента з дерева. Причина популярності цього матеріалу полягає в тому, що вироби з нього відмінно виглядають, благотворно впливають на здоров’я людей, створюють особливий антураж.

Сучасне будівництво не обходиться без застосування брусів, рейок та інших пиломатеріалів, яким притаманні високі характеристики міцності та естетичні властивості. Найбільш це стосується виробів, виготовлених з модрини або липи.

Однак рейка дерев’яна використовується не тільки в будівельних роботах. Її застосовують також при виготовленні меблів і різних типів фурнітури. У будівництві рейку використовують в основному як матеріал для каркасів, дахів, підлог, вікон, допоміжних конструкцій.

При виготовленні рейки особлива увага приділяється її просушуванню. Саме сухість виробу визначає його довговічність і характеристики.

Також особливістю матеріалу є його відносна легкість. Це обумовлено тим, що липа і модрина відмінно виводять надлишкову вологу. Завдяки саме цьому в приміщенні створюється ідеальний мікроклімат.