Блок-хаус (англ. block house) — це строгана дошка із класу вагонки, яка зроблена у вигляді оциліндрованої колоди або профільованого брусу. Завдяки цьому цей матеріал чудово вписується в інтер’єр та у пейзаж. Це особливо стосується тих, хто віддає перевагу еко-стилю. Сьогодні люди надають багато уваги пиланню екологічності, а також впливу того, що нас оточує на наше здоров’я та психологічні відчуття. Саме цьому використання такого матеріалу, як блок-хаус стане приємним нововведенням у житті людини, що оточена міською суматохою.

Особливістю даного пиломатеріалу є його використання у каркасному будівництві. Блок-хаус легко монтується на усі види каркасів. Його також використовують для облицювання поверхонь з газосилікату, цегли та інших видів обгороджуючих конструкцій. Цей матеріал також можна використовувати для зведення міжкімнатних перегородок. Крім того, обличкування блок-хаусом використовують для додаткового утеплення вже готових будівль. У нашій компанії ви маєте можливість замовити блок-хаус найвищого гатунку, який виготовлено згідно зо всіма вимогами та нормами. Крім того, ми можемо виготовити матеріал за індивідуальними розмірами — це буде пріорітетним вибором у разі віконання ексклюзивних робіт.

 

Призначення даного матеріалу — облицьовування внтрішніх та зовнішніх поверхонь будівль. Найчастіше блок-хаус виготовляється з хвойних порід деревини — сосни, ялини, модрини. Однак зстрічається блок-хаус з таких порід, як осина, береза та липа. Проте хочу звернути увагу на те, що блок-хаус, виготовлений із сосни, має декілька додаткових переваг, оскільки смола в ній створює природню гідроізоляцію. Саме цьому матеріали, зроблені з сосни стійкі до перепадів вологості та виникнення грибка, а це, в сою чергу, продовжує строк служби матеріалу.

У деревині сосни також міцніше тримаються сучки, її структура яскрава та виражена, має приємний колір та блиск. Але з іншого боку треба враховувати географічне розташування об’єкту, що будується, оскільки використання хвойного матеріалу в спекотних регіонах може призвести до того, що поверхня «сльозитиметься». Це не дуже добре виглядає в естетичному плані та досить незручно у практичному використанні. Отже, під час вибору матеріалу необхідно враховувати усі аспекти.

Перед виробництвом деревина підлягає камерному висушуванню для досягнення вологості 8-10%. Може також застосовуватись м’який режим сушки заради зберігання природнього кольору деревини без витікання смоли.