Під час зведення будинку рано чи пізно стає питання оздоблення внутрішніх стін та фасаду. Якщо вибирати між штучними і натуральними матеріалами, то, звичайно, краще віддати перевагу натуральним. Прекрасно себе зарекомендував такий матеріал як імітація бруса.

Що являє собою імітація бруса? По суті це вистругані дошки, оброблені з двох сторін, а з’єднання між ними здійснюється за допомогою шпунтів і пазів. Це універсальний будівельний матеріал, оскільки він підходить для оздоблювання як зовнішніх, так і внутрішніх стін. Стіни можуть бути зведені з будь-якого матеріалу – каменю, дерева, цегли, бетону, піноблоків, шлакоблоків, газобетону. За конструкцією вони можуть бути і несучими, і каркасними. Найчастіше імітацію бруса застосовують для обшивки каркасних стін. При цьому виникає повна ілюзія того, що стіни побудовані з натурального дерев’яного бруса.

Можливе застосування для обшивки стель.

Для внутрішнього оздоблювання використовують вузькішу дошку, щоби візуально стелі стали вище, а для зовнішнього підходить ширша дошка. Є ще один великий плюс – не потрібна попередня підготовка поверхні стін (у разі будівництва каркасного будинку).

Переваги:

Для виготовлення імітації бруса ми використовуємо екологічно чисту, високоякісну деревину. Її унікальні властивості надають імітації бруса такі якості:

  • Довговічність
  • Відмінну звукоізоляцію
  • Екологічну безпеку
  • Підтримку в приміщенні природного мікроклімату та акумуляцію надлишкової вологості